EURO SIENA

Aprašymas

EURO sienelė - tai įvairių spalvų bei matmenų mdf plokštė su tam tikru atstumu išilgai įmontuojamais profiliais, į kuriuos tvirtinami specialūs kabliukai bei kiti aksesuarai iš itin gausaus asortimento.  

EURO sienelė - ne naujiena Lietuvoje. Šis vokiškas produktas puošia interjerą bei pasižymi ypatingu funkcionalumu, todėl jau ilgą laiką yra nepakeičiamas tiek įvairiose prekybos vietose, tiek buityje. EUROsienelę pamilo tie, kurie siekia  preciziškai išnaudoti erdves, patogiai dirbti bei sukurti išskirtinį interjerą.

EURO sienelė yra ypač patogi bei funkcionali dėl specialių, į ją montuojamų, kabliukų. Šie kabliukai itin lengvai įdedami ar išimami. Jie gali būti įvairių formų, dydžių bei laikomųjų galių, todėl tinka įvairių gabaritų bei svorių prekėms eksponuoti ar tiesiog sandėliuoti įvairius daiktus.  

 Įsirengti galima greitai ir paprastai. EURO sienelės plokštė tie-siog prisukama prie sienos. Prieš tai nereikia jokių specialių parengiamųjų darbų, todėl sutaupysite išlaidas dalinei sienos apdailai.
 Kabliukų tvirtinimui tereikia išsirinkti norimą sienelės vietą ir vienu  rankos judesiu juos įdėti ar išimti.  

 

 EURO sienelė – tai sistema, išsikovojusi ir pateisinusi savo priva-lumus bei funkcionalu-mą visame pasaulyje, leidžianti iki minimumo sumažinti investicijas į sienų apdailą ir išsprendžianti erdvių skaidymo uždavinius. Nuolatos sandėliuojami dideli kiekiai frezuotų MDF skydų, aliuminio intarpų bei aksesuarų. Galimybė operuoti žingsniais tarp frezuotų juostų, plati spalvų gama bei neįtikėtinai žema kaina įgalina operatyviai įgyvendinti prekybinio, ekspozicinio ar buitinio interjero suformavimo uždavinį.  

 

Galime suprojektuoti ir pagaminti nestandartinių gaminių iš panelio.

Produktai

Siuntiniai

VILNIUS

UAB "DALCA"
Tel. (+370) 5 2131687
Tel. (+370) 5 2131689
El. paštas: dalca@dalca.lt
www.dalca.lt
www.patogisiena.lt
Žemaitės g. 21, LT-03118
Vilnius, Lietuva

 

Darbo laikas

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame