GAMINIAI IŠ PLASTIKO IR ORGANINIO STIKLO

Pradžia Produktų katalogas GAMINIAI IŠ PLASTIKO IR ORGANINIO STIKLO

Aprašymas

Dalca gali pasiūlyti pilną asortimentą gaminių iš organinio stiklo ir plastiko, skirtų prekybos vietoms. Ir tai viena pažangiausių kompanijų Lietuvoje pagal šios produkcijos gamybos pajėgumus.

Organinio stiklo ir plastiko gaminių asortimentas labai platus pradedant didžiuliais reklaminiais stendais lauke ir baigiant minimaliais reklaminiais suvenyrais. Šiuo metu vieni populiariausių standartinių gaminių yra pastatomi ar kabinami spaudos stoveliai, kainų juostos, įvairios paskirties kainų laikikliai ir kainų stoveliai, prekių krepšiai ir, žinoma, lėkštutės grąžai. Nestandartiniai gaminiai pasižymi neribotomis galimybėmis - tai ir tūrinė lauko reklama, lauko stendai prie įėjimų į prekybos vietas, taip pat informaciniai stovai ir stendai, įvairūs bukletų, skrajučių ar lankstinukų laikikliai, rėmai ir rėmeliai, pertvarėlės lentynoms, prekių skirtukai, įvairios paskirties dėklai ir pan.

Jei neišsirinksite norimo gaminio iš mūsų prekių katalogų, galime sukurti gaminį pagal Jūsų pageidavimus.

Ilgametės veiklos rezultatas - išvystyti ypač dideli gaminių iš organinio stiklo ir plastiko gamybos pajėgumai. Naudojamos pažangiausios gamybos technologijos. Galimi visi įmanomi organinio stiklo ir plastiko apdirbimo būdai: liejimas – įpurškimas, pjovimas, iškirtimas, lankstymas, lydymas, formavimas ir pan. Dėl šių gamybos galimybių siūlomi minimalūs terminai esant maksimaliems užsakymams.

Gamybos linija standartizuota, visa pagaminama produkcija yra sertifikuota.

DĖMESIO! Visi nestandartiniai gaminiai iš organinio stiklo ir plastiko gaminami tik pagal specialų užsakymą. Kainos ir terminai priklauso nuo užsakomų gaminių kiekio ir kiekvienu atveju yra derinami atskirai. Dėl kainų ir pagaminimo terminų kreiptis į pardavimų vadybininkus.

Produktai

Siuntiniai

VILNIUS

UAB "DALCA"
Tel. (+370) 5 2131687
Tel. (+370) 5 2131689
El. paštas: dalca@dalca.lt
www.dalca.lt
www.patogisiena.lt
Žemaitės g. 21, LT-03118
Vilnius, Lietuva

 

Darbo laikas

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame