MANEKENAI

Aprašymas

Šiuo metu daugelis prekiautojų siūlo kuo pigesnius manekenų variantus ir pamiršta apie jų kokybę. Neretai klientai susiduria su ne tik neišvaizdžiais, bet ir su techniškai nepatogiais bei netvarkingais modeliais. Tokius manekenus sudėtinga eksponuoti dėl nelanksčių ar nestabilių, dėl dažno naudojimo atsipalaiduojančių, detalių.

Mes siūlome itin aukštos kokybės itališkus manekenus. Jie gaminami iš gipso plastiko naudojat aukščiausias gamybos technologijas. Pagrindų gamybai naudojamas grūdintas stiklas, metalas ar medis. Ypač didelis dėmesys yra skiriamas sujungimo mazgų kokybei. Sujungimo mazgams yra naudojami metaliniai šarnyrai, kurie užtikrina manekenų tarnavimo ilgaamžiškumą.

Šie manekenai kuriami pasitelkiant skulptorių pagalbą, todėl atitinka realias proporcijas bei garantuoja idealų drabužių pateikimą vartotojui. Išskirtinės manekenų išvaizdos savybės, tai – aukštos kokybės makiažas bei perukų įvairovė. Gausus manekenų asortimentas neapsiriboja tik įprastais lieknais modeliais. Mes galime pasiūlyti įvairių matmenų, stilių bei pozų moteriškų, vyriškų ar vaikiškų manekenų.

Manekenai lengvai išrenkami ir surenkami, o dėl itin kompaktiškos ir saugios pakuotės gali būti transportuojami po visą pasaulį.

Produktai

Siuntiniai

VILNIUS

UAB "DALCA"
Tel. (+370) 5 2131687
Tel. (+370) 5 2131689
El. paštas: dalca@dalca.lt
www.dalca.lt
www.patogisiena.lt
Žemaitės g. 21, LT-03118
Vilnius, Lietuva

 

Darbo laikas

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame