METALINĖS LENTYNOS

Aprašymas

Metalinės lentynos – tai universali prekybinė sistema, tinkanti tiek smulkių (kosmetika), tiek stambių (statybinės prekės) prekių eksponavimui mažesnėse parduotuvėse ar prekybiniuose centruose. Dėl unikalios konstrukcijos metalinės lentynos gali būti skirtingų aukščių, ilgių ar pločių bei galimybe greitai ir lengvai keisti lentynų aukščius. Šioms lentynoms taikomas platus aksesuarų bei specializuotų elementų asortimentas.

Metalinės lentynos pasižymi didelėmis laikomosiomis galiomis, jų apkrova siekia net iki 2 tonų 1 bėginiam metrui. Metalinių lentynų gamybinė žaliava - specialios paskirties plienas, kuris yra nuriebinamas, padengiamas antikorozinėmis dangomis, štampuojamas, lenkiamas, perforuojamas. Visos operacijos pilnai automatizuotos ir kompiuterizuotos. Unikali miltelinio dažymo linija įgalina pasiekti šių konstrukcijų ypatingą atsparumą trinčiai ir ilgaamžiškumą. Šios lentynos atitinka visus europinius standartus ir yra platinamos visose ES šalyse.

Skirtingų aukščių, ilgių ir pločių gaminiai bei specializuoti aksesuarai puikiai tinka išpildyti tiek labai didelių, tiek mažų patalpų prekybos organizavimo problemas. Metalinės lentynos - tai aukštos kokybės produktas už protingą kainą.

Produktai

Siuntiniai
MŪSŲ KLIENTAI

 

UAB "DALCA"

Tel.:   +370 5 2131687

Tel.:   +370 5 2131689

 

El.p.: dalca@dalca.lt

 

Žemaitės g. 21

LT-03118 Vilnius

Lietuva

 

 

 


Darbo laikas:

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame