Apie mus

Pradžia Apie mus

Apie mus

Įmonė UAB DALCA buvo įsteigta 1992 metais. Tai viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, teikianti prekybos įrangos ir baldų projektavimo, gamybos bei montavimo paslaugas. Šią įmonę įkūrė 4 asmenų šeima ir iki šiol sėkmingai jai vadovauja. Ilgametės veiklos paslaptis – komandinis darbas, profesionalumas, maksimalių rezultatų siekimas bei nuoširdi partnerystė.

DALCA - tai naujoviška, profesionali ir patikima firma, įsikūrusi šiuolaikiškai įrengtose 400 kv. m ekspozicijos ir 1200 kv. m sandėlių bei gamybos patalpose Vilniaus centre.

Šiuo metu įmonėje DALCA dirba daugiau kaip dvidešimt kvalifikuotų darbuotojų. Siekdami kuo geresnės kokybės ir žengdami koja kojon su naujovėmis šioje srityje, mes nuolat siunčiame savo darbuotojus į tobulinimosi kursus, mokymus ir konferencijas.

DALCA gaminama ir siūloma įranga veikia daugelyje biurų ir įvairiausių parduotuvių. Mes siūlome gausų prekių asortimentą tiesiai iš sandėlio, o užsisakiusiems prekes užtikriname greitus pagaminimo terminus.

Firma DALCA sėkmingai atstovauja per trisdešimt aukščiausio lygio žaliavų tiekėjų iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos bei kitų šalių, todėl gaminama produkcija yra itin aukštos kokybės. Ši įmonė ne perparduoda produkcijos, o pati yra gamintoja, todėl klientams gali pasiūlyti optimaliausią kainą iš "pirmų rankų".

Mūsų firmoje galėsite nusipirkti visą įmanomą įrangą savo parduotuvei, apstatyti savo biurą baldais, užsakyti nestandartines konstrukcijas iš vielos, medienos, vamzdžių, pasinaudoti daugeliu kitų mūsų siūlomų paslaugų.

DALCA nuolat atsižvelgia į savo klientų poreikius ir siūlo jiems vis naujų prekių bei paslaugų.

Mūsų įranga – daugiafunkcė, tad gali patenkinti bet kokius individualius poreikius. Ji lengvai montuojama ir permontuojama, tinka eksponuoti bet kokiai prekei ir suteikia patalpai nepakartojamą atmosferą.

 

Mūsų vertybės

KOMANDINIS DARBAS

PROFESIONALUMAS

MAKSIMALIŲ REZULTATŲ SIEKIMAS

PARTNERIŠKUMAS

LOJALUMAS
Mūsų klientai

UAB "DALCA"

Tel.:   +370 5 2131687

Tel.:   +370 5 2131689

 

El.p.: dalca@dalca.lt

 

Žemaitės g. 21

LT-03118 Vilnius

Lietuva

 

Darbo laikas:

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame