GALERIJA

Aprašymas

Nuo 1992 m. įmonė nuosekliai ir kryptingai dirba prekybinės įrangos projektavimo, gamybos, tiekimo bei serviso srityse. Kompiuterizuotas projektavimas, jaunas ir dinamiškas kolektyvas, didžiuliai sandėliai bei gamybos pajėgumai leidžia pilnai patenkinti bet kokius Jūsų norus, harmoningai ir šiuolaikiškai sukurti jaukų ir modernų interjerą.

Įmonė disponuoja plačiausia Lietuvoje gama prekybinės įrangos sistemų, puikiai derančių tarpusavyje, taip pat gamyba, orientuota į individualų kliento skonį, norimą spalvų ar stilių derinį, optimaliai koncentruodama dėmesį, paverčiant Jūsų poreikius realybe.

Nuolatos augant klientų poreikiams, besikeičiant interjero dizaino reikalavimams esame šių pokyčių smaigalyje, koncentruojamės ties individualių projektų įgyvendinimu, taip pat vykdome aktyvią prekybą standartinėmis sistemomis ar konstrukcijomis tiesiai iš sandėlių.

Didelė patirtis šioje srityje, kūrybiniai bei gamybiniai pajėgumai, rinkos išmanymas leidžia įmonei likti viena pajėgiausių šio profilio firmų. Mūsų veiklos prioritetai visada bus aukščiausia kokybė, operatyvumas , konstrukcijų ilgaamžiškumas bei puikus estetinis vaizdas, nuolatinis dėmesys klientui, rekomendacijos, priežiūra. 

Projektai

Įmonėje visos dizainerių, architektų, konstruktorių darbo vietos yra kompiuterizuotos. Disponuojame pačių naujausių versijų interjerų projektavimo, maketavimo, sąmatų sudarymo ir duomenų bazių valdymo programomis. Architektų ir dizainerių komanda nuolatos lankosi tarptautinėse parodose, puikiai susipažinę su naujausiomis interjerų formavimo koncepcijomis Vakaruose, spalvų harmonija, erdvių skaidymu ir organizavimu, bei vizualinio apipavidalinimo principais įvairaus profilio visuomeninės gamybinės ir kt. paskirties objektuose.

Prieš pradėdami projektuoti, klientui pageidaujant, vykstame apžiūrėti patalpų, tai leidžia išvengti projektavimo klaidų, įvertinti situaciją, optimaliai išnaudoti erdvę.

Produktai

Siuntiniai
Mūsų klientai

UAB "DALCA"

Tel.:   +370 5 2131687

Tel.:   +370 5 2131689

 

El.p.: dalca@dalca.lt

 

Žemaitės g. 21

LT-03118 Vilnius

Lietuva

 

Darbo laikas:

I - IV nuo 9.00 iki 17.00
V - nuo 9.00 iki 16.00
VI - VII nedirbame